חיפוש באתר

דבר מנהל מינהל קהילתי

דבר מנהל מינהל קהילתי

דבר מנהל מינהל קהילתי

תושבים יקרים,

אנחנו שמחים להציג בפניכם את חוברת החוגים והפעילות לשנת תש"פ. חוברת זאת היא תוצר של עבודה מאומצת של צוות המינהל ושל תהליך חשיבה ותכנון שנמשך כל השנה.

בשנה החולפת התמקדנו בפיתוח מערך פעילות התרבות והפנאי למשפחות צעירות והרחבנו את מעגל ההשתתפות של תושבי השכונה בתכנון ובבחירת התכנים. דאגנו להרחיב את מעגל המשתתפים ולקדם בברכה את התושבים החדשים שהצטרפו לשכונה. הגינה הקהילתית החדשה/ישנה שבה לפעול ופארקים וגינות ציבוריות רבות נפתחו בכל רחבי השכונה. בנוסף לכך, המשכנו בפעילות בתחומי החינוך, הגיל הרך, הנוער, הקליטה והגיל השלישי לרווחת כל התושבים.

בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לשותפים הרבים של המינהל בעירייה ובמערכות הממשלתיות, לבתי הספר ולגני הילדים בשכונות, לעמותות הרבות העובדות איתנו ולקרן לירושלים. מערך השותפויות הוא המאפשר לנו את הפעילות הענפה והמגוונת, ונותן לנו את האפשרות לחלום. אני רוצה להודות להנהלת המינהל הקהילתי על עבודתה המסורה, שנעשית בהתנדבות מלאה ומתוך תחושת שליחות. לבסוף, אני רוצה להודות לצוות המינהל הקהילתי, שעמל כל השנה על פיתוח, תכנון וביצוע התוכניות הרבות המופיעות כאן ורבות אחרות שהמקום צר מלהכילן.

אני מזמין אותכם, תושבי השכונות, להצטרף אלינו לחשיבה ולתכנון של פעילות המינהל ולבוא ולהשתתף בפעילות הפנאי, התרבות והקהילה של קרית מנחם, עיר גנים וגבעת משואה. 

שלכם,

רוני סילפן, מנהל המינהל הקהילתי "גנים"

צרו קשר:
  • מינהל קהילתי גנים
  • דהומיי 7
  • ירושלים
  • 02-644-1888
  • פקס: 02-5879068
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות