חיפוש באתר

������ �������� ���������� ������������

������ �������� ���������� ������������

������ �������� ���������� ������������

תושבים יקרים,

 

אנחנו שמחים להציג בפניכם את חוברת החוגים והפעילות לשנת תשפ"א. חוברת זו היא תוצר של עבודה מאומצת של צוות המינהל ושל תהליך חשיבה ותכנון שנמשך לאורך כל השנה.

 

השנה החולפת הייתה שנה לא פשוטה. משבר הקורונה, תפס אותנו בשיא הפעילות הקהילתית שלנו והכריח אותנו לחשב מסלול מחדש. 

תושבי השכונות, צוות המינהל הקהילתי ולשכת הרווחה נענו למשימה והעמידו מערך חירום לתפארת, שנתן מענה מידי ומקצועי לתושבי השכונות בתמיכת עיריית ירושלים והקרן לירושלים.

 

במהלך החודשים האחרונים חילקו מתנדבי המינהל אלפי מנות חמות, מאות ערכות יצירה והפעלה למשפחות צעירות וענו למאות רבות של קריאות לקו החירום של המינהל ולשכת הרווחה.

גם לאחר סיום הסגר והחזרה ל"שגרה", המשיך צוות המינהל הקהילתי ולשכת הרווחה לתת מענה לתושבים במצוקה, ליזום שיחות ומפגשים עם תושבים מבוגרים ובקבוצות הסיכון ולדאוג לפעילות קבועה ובטוחה.

 

אנו עומדים בפתחה של שנה חדשה המלווה בחוסר וודאות כלכלי ובריאותי. אולם למרות כל סימני השאלה, ימשיך מינהל קהילתי "גנים" להציע מגוון רחב ועשיר של פעילויות פנאי, תרבות וקהילה כמובן  בהתאם למגבלות ותקנות התו הסגול.

 

אני מזמין את כל תושבי השכונות לשמור ביחד על שגרה וליהנות ממגוון הפעילויות והחוויות. כמו כן, אני מזמין את כולם להצטרף למערך המתנדבים שלנו ולהמשיך ולתת מענה וסיוע לכל תושבת ותושב.

 

שתהיה לנו שנת בריאות ושקט,

 

שלכם,

רוני סילפן, מנהל המינהל הקהילתי "גנים"צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות